• »
  • Kripto Paraların Piyasa Değeri

Kripto Paraların Piyasa Değeri

Bitcoin, Ethereum, Ripple gibi piyasa değeri en yüksek 250 kripto para biriminin piyasa değerlerini ABD Doları ve Türk Lirası bazında hızlıca inceleyebilirsiniz.
Güncelleme: 15.01.2018 12:29

Kripto Paraların Piyasa Değeri
SıraKripto ParaPiyasa Değeri ($)Piyasa Değeri (TL)
1Bitcoin233.107.521.208879.910.960.304
2Ethereum129.097.920.748487.305.921.447
3Ripple71.127.390.550268.484.561.109
4Bitcoin Cash42.146.848.955159.091.710.750
5Cardano21.674.253.15881.813.803.396
6NEM13.177.799.99949.742.241.656
7Litecoin13.047.507.23649.250.425.564
8Stellar11.268.534.48942.535.337.136
9NEO10.642.645.00040.172.792.082
10IOTA10.079.633.02838.047.590.791
11EOS8.657.973.15532.681.251.268
12Dash7.851.650.00829.637.623.285
13Monero6.266.371.41723.653.672.188
14Bitcoin Gold5.160.225.31619.478.302.500
15TRON4.452.539.91716.807.002.425
16Ethereum Classic4.198.463.98215.847.941.993
17Qtum4.108.397.94915.507.969.738
18ICON3.827.243.21314.446.694.956
19Lisk3.319.781.50012.531.179.228
20RaiBlocks3.057.994.93811.543.013.492
21OmiseGO2.423.428.9709.147.717.333
22Binance Coin2.267.103.7558.557.636.544
23Stratis2.124.281.1258.018.523.963
24Ardor2.041.535.3887.706.183.629
25Zcash2.023.195.0517.636.954.359
26Verge1.961.638.0407.404.595.110
27Siacoin1.901.140.2587.176.234.132
28Bytecoin1.879.188.3247.093.372.167
29BitConnect1.815.582.7836.853.280.331
30Populous1.668.282.1486.297.264.624
31VeChain1.629.220.1646.149.817.353
32Status1.496.288.6745.648.040.858
33Tether1.478.894.9785.582.384.873
34Steem1.424.349.2575.376.491.140
35BitShares1.366.847.7525.159.440.209
36KuCoin Shares1.340.408.9995.059.641.849
37Dogecoin1.271.061.5804.797.876.146
38Waves1.095.020.0004.133.371.994
39Augur1.061.095.2004.005.316.051
40SmartCash1.043.777.0673.939.945.295
410x985.601.3643.720.349.469
42DigiByte886.095.6233.344.745.148
43Dentacoin863.731.2273.260.326.263
44Dragonchain853.998.7783.223.589.187
45Veritaseum828.399.4233.126.959.302
46Komodo826.179.1863.118.578.573
47QASH824.547.5003.112.419.448
48Golem822.015.8683.102.863.297
49Electroneum785.673.1412.965.680.405
50Ark775.922.6062.928.875.061
51Hshare756.871.6682.856.963.485
52WAX737.292.3832.783.057.558
53Loopring724.186.5492.733.586.967
54Decred709.036.3342.676.399.450
55Walton679.227.2752.563.879.195
56Gas679.081.3222.563.328.266
57PIVX653.060.6822.465.108.156
58Byteball Bytes645.325.2882.435.909.365
59Basic Attenti...635.976.0002.400.618.607
60ZClassic622.952.6372.351.459.319
61Kyber Network608.538.5852.297.050.597
62SALT593.438.1342.240.050.924
63Bytom569.168.3552.148.439.790
64Dent564.415.5002.130.499.188
65Factom560.877.6112.117.144.718
66Aion553.092.2452.087.757.297
67FunFair543.282.5942.050.728.808
68Ethos542.395.5002.047.380.294
69ReddCoin515.508.2921.945.889.150
70GXShares511.980.0001.932.570.906
71Power Ledger489.994.6001.849.582.617
72Aeternity474.639.4001.791.621.343
73MediBloc470.821.5181.777.209.984
74Syscoin461.759.2641.743.002.694
75Substratum457.823.8791.728.147.796
76MonaCoin456.826.2301.724.381.970
77RChain455.148.3921.718.048.635
78Kin450.181.2441.699.299.142
79Request Network445.106.9871.680.145.344
80Enigma444.351.7401.677.294.513
81MaidSafeCoin432.087.9921.631.002.543
82Nxt425.766.7821.607.141.872
83Nexus416.775.0201.573.200.668
84DigixDAO414.408.0001.564.265.878
85Experience Po...410.964.6951.551.268.434
86Nebulas391.746.0501.478.723.815
87GameCredits384.326.3011.450.716.488
88TenX383.039.4621.445.859.057
89Iconomi381.375.9691.439.579.870
90Bancor380.220.8821.435.219.763
91ZCoin374.061.0771.411.968.347
92Bitcore369.853.8941.396.087.494
93Gnosis368.345.4181.390.393.449
94Civic365.599.1781.380.027.217
95Particl360.882.4531.362.222.995
96Cobinhood358.377.5021.352.767.557
97aelf356.760.0001.346.661.972
98Neblio336.395.2551.269.791.169
99DigitalNote331.576.7451.251.602.739
100Emercoin326.517.9211.232.507.196
101BitcoinDark319.253.7411.205.087.096
102Santiment Net...316.407.9291.194.345.010
103ChainLink315.782.9501.191.985.901
104Raiden Networ...297.716.6811.123.791.156
105XPlay295.376.0001.114.955.787
106Quantstamp287.344.3141.084.638.582
107PACcoin284.769.3061.074.918.699
108Storm283.354.5441.069.578.397
109Skycoin281.154.6081.061.274.299
110NAV Coin279.448.5301.054.834.366
111BLOCKv272.419.6341.028.302.392
112Red Pulse265.711.5441.002.981.365
113Storj260.767.857984.320.430
114Pillar256.455.947968.044.263
115Cryptonex255.205.283963.323.382
116iExec RLC253.467.753956.764.727
117Po.et253.013.357955.049.519
118DEW249.771.287942.811.677
119Vertcoin246.006.137928.599.365
120AppCoins242.656.720915.956.321
121Edgeless233.301.868880.644.561
122Blocknet232.386.158877.188.031
123SingularDTV230.515.200870.125.725
124Enjin Coin230.081.409868.488.295
125PayPie229.126.425864.883.516
126BridgeCoin228.093.570860.984.799
127ETHLend216.895.228818.714.417
128Monaco210.122.563793.149.639
129DeepBrain Chain208.429.200786.757.701
130Aragon207.128.441781.847.726
131Revain205.374.008775.225.268
132Peercoin204.868.113773.315.666
133Achain204.705.600772.702.228
134VIBE204.203.760770.807.933
135Time New Bank200.740.126757.733.754
136Ubiq199.004.569751.182.547
137Ripio Credit ...195.610.396738.370.562
138XTRABYTES195.215.700736.880.703
139BitBay191.674.877723.515.158
140AirSwap190.471.500718.972.771
141SONM189.697.990716.053.003
142SpankChain182.900.747690.395.450
143Simple Token180.708.241682.119.397
144SIRIN LABS Token177.796.187671.127.267
145Dynamic Tradi...177.597.146670.375.947
146Einsteinium171.521.240647.441.225
147Centra168.650.200636.603.910
148Streamr DATAcoin167.088.553630.709.161
149Gulden166.929.017630.106.960
150ATMChain165.165.172623.448.975
151Wagerr161.462.364609.471.985
152Unikoin Gold160.947.800607.529.661
153AdEx160.660.567606.445.442
154Counterparty160.496.391605.825.727
155CyberMiles158.489.144598.248.972
156LBRY Credits158.417.504597.978.552
157WaBi157.781.248595.576.877
158ZenCash157.598.688594.887.768
159Quantum Resis...155.920.440588.552.885
160Modum153.956.301581.138.849
161Nuls147.042.038555.039.581
162district0x146.512.800553.041.866
163Decentraland145.818.855550.422.432
164Metaverse ETP142.699.297538.647.036
165UTRUST142.647.886538.452.975
166Viacoin142.284.330537.080.660
167Lamden139.843.143527.865.912
168SuperNET139.518.647526.641.037
169Wings138.952.825524.505.229
170FirstBlood137.559.893519.247.328
171Burst137.079.314517.433.287
172Cindicator136.453.196515.069.879
173Ambrosus134.659.455508.299.045
174Etherparty133.161.973502.646.499
175Melon131.281.787495.549.361
176Oyster129.633.932489.329.203
177IoT Chain126.161.881476.223.252
178HempCoin126.078.335475.907.891
179Hive123.947.250467.863.685
180NAGA123.914.785467.741.139
181Triggers121.096.138457.101.592
182Agoras Tokens120.755.880455.817.220
183Rise120.443.467454.637.955
184Voxels119.506.590451.101.525
185Metal118.448.270447.106.685
186Asch116.540.068439.903.795
187Safe Exchange...114.221.438431.151.662
188Bread113.992.999430.289.373
189Eidoo113.745.639429.355.664
190MobileGo110.702.050417.867.028
191COSS109.368.011412.831.431
192Tierion109.145.320411.990.839
193DECENT108.109.112408.079.465
194CloakCoin106.625.847402.480.585
195Aeon105.605.564398.629.322
196Decision Token104.409.739394.115.442
197Namecoin101.536.891383.271.302
198WeTrust101.520.744383.210.352
199Voise97.358.447367.498.930
200iXledger97.192.871366.873.930
201Gifto96.497.314364.248.411
202CoinDash95.710.818361.279.625
203Shift94.418.417356.401.199
204Lunyr94.337.669356.096.399
205Groestlcoin92.546.078349.333.681
206Genesis Vision91.340.791344.784.084
207Feathercoin90.911.940343.165.300
208Cofound.it90.091.950340.070.084
209Ink89.927.482339.449.266
210SaluS89.028.899336.057.385
211MinexCoin88.455.600333.893.353
212TokenCard88.440.355333.835.808
213I/O Coin88.389.191333.642.679
214SHIELD88.048.712332.357.473
215Pura87.764.140331.283.299
216Jinn87.641.231330.819.355
217Spectrecoin86.741.896327.424.635
218Viberate86.395.186326.115.909
219Presearch85.217.605321.670.894
220Mooncoin85.023.614320.938.636
221Agrello84.740.261319.869.063
222TaaS84.396.641318.572.001
223DomRaider82.141.605310.059.916
224SolarCoin81.150.967306.320.555
225Monetha80.964.246305.615.739
226YOYOW78.990.580298.165.742
227Matchpool78.800.250297.447.304
228Everex77.924.715294.142.422
229Lykke77.706.579293.319.024
230Humaniq77.438.073292.305.494
231adToken77.017.800290.719.090
232Pascal Coin76.354.988288.217.173
233LAToken75.868.510286.380.865
234Synereo75.510.072285.027.869
235Snovio74.604.726281.610.459
236Flash73.987.380279.280.163
237Delphy73.209.250276.342.956
238ECC72.765.500274.667.933
239Elastic72.501.858273.672.763
240PotCoin70.847.298267.427.296
241Datum70.636.300266.630.842
242Pepe Cash70.607.426266.521.851
243Diamond70.446.199265.913.267
244Worldcore70.293.425265.336.591
245Mercury70.271.200265.252.699
246FairCoin70.256.285265.196.399
247Zeusshield69.816.879263.537.773
248Nimiq69.216.210261.270.428
249Paypex68.672.926259.219.694
250Grid+67.402.406254.423.862